Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Temizlik Hizmeti Nedir; temizlik, insan sağlığına zarar verecek her türlü etkenlerden korunmak için yapılacak uygulamalar olarak tanımlanabilir. Temizlik için alınan önlemlerinin tümüne hijyen adı verilmektedir. Bu kapsamda yapılan hizmetlere ise temizlik hizmetleri denilmektedir. 

 

Temizlik yapmanın nedenleri; alanın çekici davetkar görümünü sağlamak, herhangi bir toz, kir, çöp belirtisi olmayan alanlar oluşturmak, buraları her zaman temiz muhafaza etmek, kişilerde memnuniyet yaratır. Sağlıklı, mikroptan arındırılmış bir ortam sağlamak için sıhhi temizlik oldukça önemlidir. 

 

Firmamızın uyguladığı temizlik hizmeti çok çeşitli olduğundan dolayı genel kavramlar üzerinden tanımla yapabiliriz. Öncelikle temizlik hizmeti istediğiniz yerin kirlilik yoğunluğu önemlidir. Ev temizliği hizmetinde özellikle kullandığımız deterjanlar önemlidir. 

 

Tüm dünyada marka olmuş deterjanları kullanmaktayız. Bu nedenle müşterilerimizin evlerinde yaptığımız uygulamalarla herhangi bir zarar vermemekteyiz. Ucuz ve kalitesiz temizlik malzemeleri ev eşyalarınıza, fayanslara ve mobilyalarınıza zarar vermektedir. Bu konuya verdiğimiz özen bizi diğer temizlik şirketlerinden ayırmaktadır.

 


Ev Temizliği Hizmeti

Günümüzde yoğunlaşan çalışma koşullarının sosyal yaşamın zamanını kemirmesinden kaynaklı çalış

Ofis Temizliği Hizmeti

İşyeri Temizlik Şirketi işyerlerinizde çeşitli şekillerde katkı sağlayabilir. Bunlar haftalık veya

İnşaat Sonrası Temizliği

Temizliğin her aşaması zordur. Kullanılan ev ya da iş yerleri gibi eşyaların bol olduğu mekânların t

Merdiven Temizliği

İş yeri, özellikle toplu yaşam alanlarında ve büyük apartmanlardaki en büyü

Dezenfekte

METREKARE FİYATI 2TL OLARAK ÜCRETLENDİRİLMEKTEDİR DETAYLI BİLGİ İÇİN

Kalorifer Peteği Temizleme

Dış Cephe Yıkama

Dezenfekte ve Sterilizasyon

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014